Kurs projektowany pod Twoje potrzeby.
Celem kursu jest skuteczne osiągnięcie indywidualnie założonych celów, czyli np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, spotkania z klientem, rozmów telefonicznych, egzaminu, albo po prostu szybka powtórka przed wyjazdem na studia za granicę. Taka forma zajęć doskonale nadaje się również do pracy nad fonetyką i płynnością wypowiedzi.
Jeżeli natomiast nie masz skonkretyzowanego celu, to na pierwszych zajęciach powiem Ci nad czym możemy popracować i zaproponuję kilka możliwości – obiecuję, że żadna z nich nie będzie nudna, choć być może trudna, ale na pewno skuteczna.
Kurs odbywa się w formie pakietu zajęć. Dlaczego? Bo jest to idealna forma w której można zaplanować cel i w krótkim okresie ocenić stopień jego realizacji. O wiele łatwiej jest utrzymać koncentrację i motywację w krótkich okresach niż na nieskonkretyzowanych zajęciach, na których trudno weryfikować postępy zarówno osobie uczącej się jak i lektorowi.
Godziny zajęć ustalane są indywidualnie. Po szczegóły kursu oraz warunki współpracy zapraszam do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
Do wyboru są następujące dwa pakiety zajęć:
Konsultacja online:
45 min 100 zł Przed zakupem zapytaj o dostępne terminy.
Pakiety zajęć online:
PAKIET NR 1 10 zajęć x 60 min 1100 zł Przed zakupem zapytaj o dostępne terminy.
PAKIET NR 2 20 zajęć x 60 min 2000 zł Przed zakupem zapytaj o dostępne terminy.

Zapisz się na kurs lub dowiedz się więcej

Przejdź do kontaktu