Natalia Spychalska-Zięba

Nazywam się Natalia Spychalska-Zięba, jestem tłumaczką, lektorką języka niemieckiego oraz wykładowcą prawniczego języka niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim w Szkole Prawa Niemieckiego. Specjalizuję się w ekonomii, biznesie, tekstach prawniczych oraz branży leśnej. Mój warsztat tłumaczeniowy to solidne podstawy zdobyte na studiach translatoryki na Uniwersytecie w Heidelbergu ze specjalizacją z ekonomii oraz liczne kursy i szkolenia pod okiem wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Mainz.

Jako absolwentka studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie jestem specjalistką nie tylko w dziedzinie języka biznesu, ale również finansów i rachunkowości, ponieważ właśnie ten kierunek ukończyłam. Od 5 lat jestem lektorką języka niemieckiego – to moja pasja i wspaniała przygoda, to odkrywanie przed moimi studentami tajników języka, który poznałam już jako dziecko mieszkając w Niemczech.

Doświadczenie zdobyte w niemieckich firmach i korporacji czyni mnie nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem w zakresie przygotowania osób do pracy w krajach niemieckojęzycznych lub współpracy z niemieckojęzycznymi klientami i partnerami biznesowymi.

Kontakt