Tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe

Podstawę rozliczenia tłumaczeń przysięgłych stanowi strona 1125 znaków ze spacjami. Dla tłumaczeń zwykłych podstawę rozliczenia stanowi strona 1800 znaków ze spacjami. Ostateczna liczba stron zaokrąglana jest w górę z zachowaniem dokładności do 0,5 strony.

Stawka w trybie zwykłym tj. do 5 stron na dobę wynosi 70 zł/strona. Minimalne zamówienie to 1 strona.
Całkowita cena netto za realizację zlecenia obliczana jest poprzez pomnożenie liczby przetłumaczonych stron obliczeniowych przez stawkę za stronę obliczeniową. Do stawki netto doliczany jest podatek VAT (23%). Zleceniodawca płaci za zlecenie cenę określoną jako kwota do zapłaty brutto.

Zlecenia ekspresowe podlegają indywidualnej wycenie.

Wszystkie tłumaczenia wykonuję z zachowaniem najwyższej staranności i poprawności językowej. Jako osoba władająca zarówno językiem polskim jak i niemieckim na poziomie native speakera dokładam wszelkich starań, aby tekst docelowy, bez względu na kierunek tłumaczenia czy termin jego wykonania (dotyczy również tłumaczeń w trybie ekspresowym) był sporządzony na najwyższym poziomie. Na zlecenie klienta tłumaczenie mogę przekazać do weryfikacji, która podlega dodatkowej opłacie.

Przejdź do wyceny

Tłumaczenia ustne zwykłe i przysięgłe

Podstawę rozliczenia stanowi blok do 4 h, stawka podstawowa: 500-650 zł/blok.
Oferuję tłumaczenia konsekutywne, szeptane i towarzyszące podczas rozmów biznesowych, negocjacji, spotkań międzynarodowych oraz wszelkich innych wydarzeń.
Tłumaczenia ustne wymagają, poza doskonałą znajomością języków, odpowiednich umiejętności technicznych, a także solidnego przygotowania przed zleceniem. Tłumacz omawia wcześniej z klientem tematykę spotkania, aby móc zaoferować najwyższy poziom świadczonej usługi.
Przejdź do wyceny

Wsparcie językowe

Usługi polegające na m.in. pisaniu e-maili, wykonywaniu telefonów w języku niemieckim, pomocy przy wypełnianiu niemieckojęzycznych dokumentów itp.

Podstawę rozliczenia stanowi 1 h pracy i wynosi w zależności od zlecenia: 50 zł – 100 zł.

Przejdź do kontaktu

Specjalizuję się w następujących obszarach tematycznych

Wycena tłumaczenia

    z języka na język